ID’EAU na Międzynarodowych Targach Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show

Z naszą wodą ID’EAU, której pozytywny wpływ na organizm poddawany wysiłkowi fizycznemu został przebadany przez pracownię Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) – nie mogło nas zabraknąć na największym wydarzeniu tego sezonu, skupiającym miłośników sportu wielu dziedzin.

W Strefach Fitness, Sportów Walki oraz Kulturystyki można było spotkać prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu, jak: Ewa Chodakowska, Mamed Khalidow, Kevin Levrone i wielu innych. Pojawili się też polscy olimpijczycy – Anita Włodarczyk, Artur Partyka i Robert Korzeniowski.

Odwiedzający brali udział w treningach i warsztatach ze sportowcami, a także uczestniczyli w szkoleniach z trenerami personalnymi i mówcami motywacyjnymi.

Podczas eventu dzieliliśmy się z uczestnikami wiedzą na temat właściwości wody ID’EAU, która stanowi wyjątkowe wsparcie dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ wzmaga proces szybszej regeneracji organizmu (w tym niwelowania zakwasów) oraz wzmacnia odporność na długotrwały wysiłek fizyczny.

Informowaliśmy rozmówców, że badania zrealizowane z Akademią Wychowania Fizycznego udowodniły lepsze działanie ID’EAU na organizm poddany intensywnemu treningowi niż innych wód mineralnych. Dzieje się tak dlatego, że ID’EAU posiada takie właściwości jak:
• PH 7,7 do 8 – ID’EAU to woda alkaliczna (zasadowa), co oznacza, że picie jej odkwasza organizm i przywraca równowagę kwasowo-zasadową
• ZAWARTOŚĆ TLENU od 13 do 15 mg/l – oznacza nawet 2-3 razy więcej tlenu niż w innych wodach; zwiększona zawartość tlenu stymuluje metabolizm, a także wpływa na lepsze odżywienie naszych komórek
• NISKA MINERALIZACJA 465 mg/l – stopień jej mineralizacji oznacza, że jest przeznaczona na co dzień i dla każdego
• UJEMNY POTENCJAŁ REDOX -135 mV przy źródle – im mniejszy redox tym lepiej – organizm staje się lepiej nawodniony (swoista struktura cząsteczkowa ID’EAU ułatwia jej rozpuszczanie i przenikanie do komórek)

ID’EAU zwiększa potencjał organizmu do niwelowania zmęczenia towarzyszącego wysiłkowi, ponieważ:
• lepiej nawadnia
• podnosi sprawność regeneracyjną organizmu
• skuteczniej neutralizuje zakwasy
• zwiększa potencjał organizmu do niwelowania zmęczenia wysiłkowego
• przyspiesza także metabolizm

Miło nam poinformować, że spotkaliśmy się z dużym zaciekawieniem ze strony miłośników sportu zainteresowanych poprawą własnej kondycji fizycznej.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano