Biegniemy po nowe życie

24 września 2017 w Warszawie po raz kolejny spotkają się wszyscy, którzy aktywnie włączają się we wsparcie transplantologii, świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych. 11. Bieg po Nowe Życie jak zawsze zaprosił do wsparcia gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarzy i sportowców, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Po raz pierwszy wydarzenie to odbędzie się na warszawskim Bemowie, w pięknym Parku Górczewska.

Każdy może się przyłączyć do tego wydarzenia i wesprzeć polską transplantologię. 11. Biegowi po Nowe Życie towarzyszyć będzie impreza „Bemowo kocha nordic walking”. Osoby, które zadeklarują udział w wydarzeniu zostaną dołączone do sztafet.

Osoby po przeszczepach biorące udział w Biegu po Nowe Życie pokazują, że nie zmarnowały daru, jaki otrzymały. Żyją pełnią życia. Damian Królewicz po przeszczepie wątroby spełnił marzenie o studiach na Akademii Wychowania Fizycznego, Artur Zychowicz z nową nerką skończył studia lekarskie, Jakub Janczewski, który ma za sobą dwa przeszczepy nerki jest prezesem ostrołęckiego WOPR. Wszyscy aktywnie uprawiają różne sporty. Spotykają się z młodzieżą, pojawiają się na różnych wydarzeniach, nie odmawiają wywiadów.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać to wydarzenie – jedną z najważniejszych inicjatyw wspierających transplantologię. Mówimy TAK dla przeszczepów, TAK dla szansy na życie.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano