Id'eau
jest dla ciebie

Nasza naturalna woda mineralna jest właściwym wyborem dla
osób świadomych, traktujących swój organizm w należyty sposób!

Dbasz o zdrowie

Jesteś osobą aktywną, dzielisz czas pomiędzy intensywną pracą z licznymi obowiązkami osobistymi i rodzinnymi. Twój organizm stale traci wodę, a ta która w nim pozostaje, najczęściej ma niższe pH niż zalecane.

Odpowiednia woda powinna stale wspomagać Twoje codzienne wysiłki i dawać Ci pewność, że podołasz wymagającym wyzwaniom.

Odpowiednie nawodnienie, najlepiej alkaliczną wodą, pomoże ciału i umysłowi funkcjonować na optymalnym poziomie. Wybierz ID’EAU, niskozmineralizowaną wodę mineralną i pij ją na co dzień!

 

DLACZEGO ID'EAU?

Znakomicie nawadnia  Alkaliczne pH 7,7 ÷ 8,0

Zdrowo się odżywiasz
i stosujesz diety

Szczególną uwagę przywiązujesz do tego co jesz i pijesz. Starasz się dobierać produkty i składniki swojego menu tak, żeby wspierać ciało w codziennym radzeniu sobie z niekorzystnymi czynnikami środowiska. Optymalna przemiana materii sprzyja dobremu samopoczuciu i zdrowiu. ID’EAU jest naturalnym Twoim wyborem – wyjątkowa mieszanina cech naszej wody wpływa na jej zdolność do stymulacji metabolizmu. ID’EAU ma lepsze właściwości ekstrakcyjne od wielu innych, dostępnych nam wód. Zwyczajna herbata przygotowana na bazie naszej wody smakuje dużo lepiej – przekonaj się!

DLACZEGO ID'EAU?

Odpowiednio natleniona Stymuluje metabolizm Lepsze wchłanianie

jesteś osobą
aktywną fizycznie

Fitness i sport to bardzo ważne sfery Twojego życia. Wierzysz w zasadę, że tylko w zdrowym ciele o dobrej kondycji może mieszkać zdrowy duch. Dlatego intensywnie trenujesz i stale poddajesz swoje ciało co rusz to większym wymaganiom. Picie ID’EAU, wody alkalicznej i o odpowiednim poziomie natlenienia przed, podczas i po intensywnym wysiłku - pomaga uzyskać większą wytrzymałość organizmu na takie obciążenia i szybszą jego regenerację. Badania przeprowadzone przez fizjologów Akademii Wychowania Fizycznego na zawodowych sportowcach udowodniły, że organizmy osób pijących ID’EAU były lepiej nawodnione i stwierdzono u nich skuteczniejszą neutralizację kwasicy metabolicznej oraz większy potencjał do niwelowania zmęczenia towarzyszącego wysiłkom beztlenowym.

DLACZEGO ID'EAU?

Zwiększa wytrzymałość  Odpowiednio natleniona Znakomicie nawadnia
● id'eau ●

Kup wodę online

bottles
Cena: 68.22 zł

3 kartony 6x0,65l ID'EAU

Cena: 89.7 zł

3 KARTONY 10 X 0,33L ID'EAU

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano