ID'EAU IDEA

● id'eau ●

HISTORY

Inspiration

pochodziła z natury. W dążeniu do uzyskania wody ID'EAU podstawą była obserwacja wód, które w świecie uchodzą za wyjątkowe pod względem wpływu na organizm ludzki. Wynika z niej, że woda z topniejących lodowców, którą spożywają ludzie z długowiecznego i rzadko chorującego plemienia Hunza, zamieszkujący trudno dostępną dolinę w Himalajach, należy do tych wyjątkowych. Badania potwierdziły, że posiada ona małą koncentrację minerałów, a jej stałe oddziaływanie z czystym powietrzem prowadzi do rozpuszczenia w niej dużych ilości tlenu i azotu.

Conviction

że możemy wytworzyć wodę, naśladując jej naturalne zachowanie, wzięło się z dużego doświadczenia w produkcji wody do codziennej konsumpcji.

Work

naukowców nad uzyskaniem takiej wody trwała wiele lat. Jest ona pobierana z naturalnie bijącego polskiego źródła i poddawana procesowi tzw. relaksacji. W warunkach naturalnych, woda po wypłynięciu ze źródła płynie turbulentnie w wyniku grawitacji. Przemieszczając się ulega wpływowi ziemskiego, stałego pola magnetycznego, a w czasie dnia oddziałuje na nią dodatkowo promieniowanie słoneczne. Niezależnie ulega ona napowietrzeniu, aż do stanu równowagi, czyli maksymalnie możliwego rozpuszczenia gazów zawartych w powietrzu, w szczególności tlenu i azotu.

Belief

w ostateczny efekt długo wystawiana była na próbę. Największą trudność sprawiało utrzymanie stabilności parametrów wody po rozlaniu jej do butelek – ID'EAU posiada stosunkowo wysoką zwartość tlenu i azotu, niską zawartość dwutlenku węgla oraz niezwykle rzadko spotykaną, swoistą strukturę cząsteczkową i alkaliczne pH. Opracowanie technologii zabezpieczania jej specjalnym opakowaniem kompozytowym - w końcu pozwoliło na utrzymanie jej dobroczynnych cech przez cały czas obecności naszej wody na półkach sklepowych i w domach klientów.

ID'EAU

the first natural mineral water in the market with so many properties is provided to our first consumers as the ready-made complete product in March 2016.

● id'eau ●

People

ID’EAU came into being owing to commitment and knowledge of many persons.
The following are the key contributors:

Mirosław Gluch

Co-author of the ID’EAU technology, product and the brand. Co-creator of Żywiec Zdrój, the best recognisable mineral water in Poland, with the largest share in the market. The creator of success of the Dobrawa mineral water brand.

Czesław Spyra

Co-author of the ID’EAU technology, product and the brand. Scientist and dynamic, successful entrepreneur. Investor in numerous, innovative business projects. Co-creator of numerous patents, industrial designs and proprietary technical solutions.

Michał Kiciński

Inwestor projektu ID’EAU. Propagator koncepcji poprawiających jakość życia na Ziemi oraz idei związanych ze zdrowiem i świadomością. Współtwórca popularnej na całym świecie gry Wiedźmin. Laureat prestiżowej nagrody polskiej edycji konkursu Ernst&Young Entrepreneurs of the Year (2008).
.

● id'eau ●

Buy water online

bottles
Price: 35.88 zł

2 KARTONY 6 X 1l ID'EAU

Price: 71.76 zł

4 KARTONY 6 X 1l ID'EAU

Subscribe to our newsletter

Cart

Added