Fotorelacja 39. PZU Maraton Warszawski 24.09.2017 Warszawa

Fotorelacja z Maratonu Warszawskiego

Naturalna woda mineralna ID’EAU wspierała biegaczy w osiąganiu jak najlepszych wyników podczas 39. edycji PZU Maratonu Warszawskiego.

Na ulicach stolicy pojawiło się ponad 10 000 osób biorących udział w maratonie. Ramię w ramię biegli profesjonaliści i amatorzy, pokonując dystans o długości ponad 42 km.

W tym roku po laur sięgnął Pan Błażej Brzeziński, który wygrał bieg z rekordem życiowym 2:11’27. To nie lada wyczyn rodaka, gdyż w ostatnich 9. edycjach wygrywali na przemian Kenijczycy i Etiopczycy. Tę passę przełamał 30 letni zawodnik Śląska Wrocław, który pobił podczas biegu swój życiowy rekord, zyskując tym samym najlepszy wynik w Polsce w tym roku. Oznacza to dla Pana Błażeja niemal pewną kwalifikację do ME w Berlinie 2018 oraz daje przepustkę do prestiżowych maratonów. ID’EAU trzyma mocno kciuki za dalsze świetne wyniki!

Wśród kobiet zwyciężyła Etipoka Bekelu Beji Geletu z czasem 2:35. Najlepszą Polką biegu została Pani Ewa Jagielska, która ukończyła bieg z czasem 2:41. Serdecznie gratulujemy!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone, fot: www.sportografia.pl

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano