ID’EAU Partnerem Blog Conference 2017

Podczas tegorocznej edycji tysiąc blogerów, youtuberów i osób prowadzących kanały Social Media spotkało się w Poznaniu, aby uczyć się od najlepszych praktyków w swojej branży oraz integrować offline. Nasza woda ID’EAU zadbała o kondycję wszystkich uczestników.

Blog Conference Poznań jest jedną z największych konferencji dla twórców Internetu – to wydarzenie związane z biznesową stroną blogosfery. Potwierdza, że blogowanie to praca i jest zajęciem z dużym potencjałem reklamowym. Stawia na merytoryczne, praktyczne prelekcje i uczy jak budować własną markę oraz relacje z klientem.

Główne prelekcje odbywały się na Sali Ziemi (MTP), a równolegle na 3 innych salach blogerzy mogli uczestniczyć w tematycznych wykładach i technicznych warsztatach. Przez dwa dni wystąpiło aż 62 prelegentów z Polski i zza granicy.

Warsztaty podczas Blog Conference Poznań 2017 miały charakter w pełni praktyczny, skoncentrowane były na przekazaniu konkretnej wiedzy oraz przedstawieniu narzędzi do pracy Influencera. Tematy warsztatów, to między innymi: współpraca z agencjami, fotografia produktowa, pozycjonowanie SEO, tworzenie filmów na YouTube oraz kreowanie własnej marki.

Obejrzyj jak było: https://youtu.be/ibWqx6ny72g 🙂

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano