ID'EAU partnerem Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

W sporcie uprawianym z pasją i zaangażowaniem tkwi czystość i piękno. To wartości, którymi staramy się kierować tworząc naszą wodę – ID’EAU. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, jednym z najbardziej prestiżowych turniejów golfa kobiecego w Polsce, rozpoznawalnym i liczącym się także w Europie. ID’EAU było w tym roku partnerem tego wydarzenia i dbało o odpowiednie nawodnienie uczestniczek golfowych rozgrywek.

Wszyscy wiemy, że woda wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dlatego najprostszym sposobem na poprawę zarówno kondycji jak i samopoczucia jest picie na co dzień odpowiedniej jakościowo wody. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy wzmożonym wysiłku fizycznym, dlatego woda ID’EAU towarzyszyła zawodniczkom zarówno podczas odpoczynku, jak i na polu golfowym.

W tym miejscu pragniemy pogratulować wszystkim uczestniczkom turnieju, w szczególności oczywiście zwyciężczyniom: Mariannie Duczmal, Aleksandrze Wiatr, Dominice Gradeckiej oraz Aleksandrze Smaga, która zapisała się w historii turnieju trafiając pierwszą w rozgrywkach hole-in-one!

Woda ID’EAU, jej wyjątkowy smak, tekstura oraz właściwości zostały docenione przez uczestniczki turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, a to jest dla nas największą rekomendacją i sukcesem.

Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami!

 

Zapisz się do newslettera

Koszyk

Dodano