ID’EAU partnerem Jazz Art Fashion Festival

W dniach 11-12 maja 2019 r., w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbył się Jazz Art Fashion FestivalID’EAU było marką partnerską oraz sponsorem wody dla uczestników tego eventu. Te dwa dni obfitowały w moc atrakcji, stąd konieczne było zadbanie o odpowiednie nawodnienie wszystkich gości. ID’EAU obecne było w wielu lokalizacjach: w pawilonie Kreatywności, w którym odbywał się szereg szereg animacji, m.in. pokazy mody Young Designers, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów od stylizacji modowej, komunikacji internetowej oraz liczne warsztaty kreatywne dla odwiedzających. Nasza woda budziła zainteresowanie zarówno wśród gości jak i innych partnerów imprezy. Byliśmy także w strefie VIP, na pokazach projektantów mody: Paprocki & Brzozowski, La Metamorphoze, Hawrot & Gomulicki, na wieczornych koncertach i na backstage’u! Towarzyszyliśmy również modelkom, makijażystkom i garderobianym w ich przygotowaniach do pokazów. 

Nasze hostessy rozdawały także butelki z wodą wśród osób przebywających w Koneserze w innych jego przestrzeniach. A to wszystko aby uświadomić ludziom jak ważne jest spożywanie dobrej jakościowo wody.

Dziękujemy, ze mogliśmy spędzić ten weekend z Wami!

ID’EAU – woda może więcej!

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano