ID’EAU Partnerem konferencji Mateusza Grzesiaka

„Zmieniamy dobrych w najlepszych!” to hasło szkolenia „Time Manager Master” z popularnym life coachem Mateuszem Grzesiakiem, któremu ID’EAU partnerowało. Hasło szkolenia jest spójne z tym, co przekazuje jako hasło przewodnie sama ID’EAU – „Możesz więcej!”, dlatego też wspólny mianownik partnerstwa zarysował się bardzo silnie. Szczególnie, że ID’EAU ze względu na swoje właściwości jest adresowana m.in. do osób, które stawiają na swój rozwój, chcą żyć świadomie i zdrowo, chcą móc więcej!

Podczas szkolenia uczestnicy popijając naturalną wodę mineralną ID’EAU dowiedzieli się między innymi o 3 liniach czasu:
• IN TIME – jednorazowy zryw. To tzw. słomiany zapał, kiedy podejmujesz jakieś krótkotrwałe działanie. Działasz tylko wtedy, gdy coś się wydarzy (np. w kontekście zdrowia zaczynasz ćwiczyć dopiero wtedy, gdy wylądujesz w szpitalu). Wyróżniamy tu 4 motywatory: pieniądze, czas, relacje i emocje.
• BETWEEN TIME – to systematyczne działania. Jeśli podnosisz sobie poprzeczkę, to budujesz umiejętności (np. gdy regularnie ćwiczysz, żeby zapobiec chorobom).
• TROUGH TIME – na tej linii czasu budujesz już osobowość (nie tylko regularnie ćwiczysz, ale zmieniasz styl życia, jesteś sportowcem). Jeśli na tej linii czasu masz zbudowaną reputację, kryzysy z in time Ci nie zagrożą, są zbyt mało znaczące.

Z porad, jakie padły z ust Mateusza Grzesiaka warto zapamiętać i wprowadzić w życie:
• BEZPIECZEŃSTWO
Pamiętaj, że lęk jest tylko iluzją dotyczącą przyszłości! Większość problemów, które zaprzątają Twoją uwagę, nigdy się nie pojawi w Twoim życiu. Po co więc się martwić na zapas?
• UCZENIE SIĘ
Żeby się rozwijać, musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć. Wypunktuj cechy, które pomogą Ci w dotarciu do celu. A potem… ćwicz! (…)
• WSPOMNIENIA, PRZEŻYCIA
Mocną relację tworzy się dzięki wspólnym pięknym wspomnieniom. To one pomagają przetrwać kryzysy w związkach, są punktem odniesienia.
• KREATYWNOŚĆ
Myślisz, że nie jesteś kreatywny? Przypomnij sobie, ile zbudowałeś pięknych zamków z piasku w dzieciństwie. Czy kreatywność to naprawdę nie Twoja cecha? Stosując reprint, stajesz się pewniejszy siebie. W tym przypadku z większą śmiałością kreatywnie rozwiążesz problem.
• TU I TERAZ
Kluczowe jest, abyś całkowicie oddawał się temu, czym się zajmujesz. Angażuj się w stu procentach, szczególnie gdy spędzasz czas z bliskimi, bawisz się z dziećmi czy uprawiasz sport. Gdy rozpamiętujesz przeszłość albo czekasz ciągle na to, co przyniesie przyszłość, tracisz coś bardzo ważnego:

RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE, KTÓRE DZIEJĄ SIĘ TYLKO TU I TERAZ. Jeśli myślisz: jutro będę szczęśliwy, automatycznie nie pozwalasz sobie na odczuwanie szczęścia w chwili, która trwa.

Na podstawie wykładu Mateusza Grzesiaka „Time Management Master”, organizowanego przez Project Success

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano