ID'EAU Partnerem Mistrzostw Europy OCR 2019

W dniach 27-30 czerwca 2019 r., w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Europy Biegów Przeszkodowych (OCREC2019). Zawody te zorientowane były na rozwój i promocję sportów przeszkodowych opartych na pokonywaniu różnorodnych i wymagających torów przeszkód. Przez 4 dni na Stadionie Narodowym Rugby i w jego okolicach ponad 3000 zawodników zmagało się z wymagającymi trasami i przeszkodami udowadniając swoją siłę, wytrzymałość i pasję do tej dyscypliny.

Adrenalina, rywalizacja, pokonywanie własnych słabości, ale też dobra zabawa i współpraca – tak w skrócie można określić tę edycję! 

ID’EAU jest zawsze tam, gdzie są dobre emocje, adrenalina i świetna zabawa! Dlatego zostaliśmy oficjalnym Partnerem Mistrzostw Europy OCREC2019 w Gdyni. W dniach 27-30 czerwca wspieraliśmy zawodników w ich walce o medale dbając o ich odpowiednie nawodnienie! Byliśmy świadkami ogromnych sukcesów oraz pokonywania własnych słabości! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom –  tym, którzy zdobyli wymarzone medale, jak i tym, którzy walczyli do samego końca i się nie poddali.

Pamiętajcie, że woda może więcej, OCRowcy także 😉

PS. Nie zapominajcie o odpowiednim nawodnieniu:)

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano