ID’EAU Partnerem Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych

W ID’EAU nie boimy się przekraczać granic. Nasza filozofia opiera się na zdrowej rywalizacji, odwadze w działaniu i zaangażowaniu. Dlatego z ogromną przyjemnością towarzyszymy rozwojowi młodej dyscypliny sportu, jaką są biegi przeszkodowe. Zostaliśmy Partnerem pierwszych Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych, które odbędą się 8-9 września w Gdyni.

Każdy sportowiec wie, że odpowiednie nawodnienie jest kluczem do sukcesu. My z kolei wiemy, że ogromne znaczenie ma to, jaką wodę pijemy. ID’EAU to wyjątkowa woda, która  wspiera organizm na wiele sposobów: optymalnie nawadnia, poprawia jego wydolność poprzez zwiększenie wytrzymałości wysiłkowej, stymuluje lepszą przemianę materii, natlenia, wzmacnia i naturalnie odkwasza pozwalając przy tym zachować balans kwasowo-zasadowy. Jej codzienne spożywanie przynosi wymierne korzyści dla organizmu.

Dlatego postanowiliśmy wesprzeć zawodników tegorocznych mistrzostw w najlepszy, według nas, sposób – zapewniając im odpowiednią ilość jakościowej wody!

Szukajcie nas w Gdyni na trasie zawodów i pamiętajcie, że woda może więcej!

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano