ID’EAU Partnerem Mistrzostw Polski w sportach gimnastycznych

Przez 3 dni, od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja w Warszawie trwały Mistrzostwa Polski w dyscyplinach gimnastycznych. Było co oglądać. Zawodników w wysiłkach wspierała nasza naturalna woda mineralna ID’EAU.

W hali „Arena” na warszawskim Ursynowie Przewodnicząca Komitetu Honorowego Pani Irena Szewińska powitała wszystkich uczestników, zawodnikom życzyła sukcesów, a widzom emocjonujących wrażeń.

Zespoły akrobatyczne walczyły o tytuły w dwóch kategoriach wiekowych, 11-16 lat i kategorii mistrzowskiej.  Na trampolinach co chwilę pojawiali się kolejni skoczkowie, którzy rywalizowali także w dwóch kategoriach, klasie I i klasie mistrzowskiej. Po nich oglądaliśmy gimnastyków.

Prawdziwe piękno pokazały gimnastyczki artystyczne. Stroje, muzyka, elegancja zrobiły swoje. Zawodniczki stworzyły emocjonujące widowisko.

Cieszy nas, że ID’EAU była Partnerem tak barwnego wydarzenia.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano