ID'EAU Partnerem rekordowego frekwencyjnie wydarzenia fitness „Europe Sport Power”

Woda ID’EAU była Partnerem Europe Sport Power, wydarzenia dedykowanego pasjonatom aktywnego stylu życia – zarówno amatorom, jak też profesjonalistom z wielu dziedzin sportowych. Wrocławską Halę Stulecia odwiedziła rekordowa liczba blisko 20 tysięcy – osób aktywnych fizycznie, trenerów sportowych: personalnych i zespołowych. Uczestniczyli oni w wielu imprezach sportowych odbywających się podczas wydarzenia oraz w targach.

Europe Sport Power (ESP) to ogólnopolskie wydarzenie sportowe, mające na celu krzewienie kultury fizycznej i propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Podczas tego wydarzenia przedstawicielki Aquavivre wręczały uczestnikom wodę funkcjonalną ID’EAU, opowiadając jak ważne jest nawadnianie podczas zwiększonego wysiłku fizycznego oraz o tym, jak ta przebadana przez pracownię AWF na zawodowych sportowcach woda stymuluje organizm: natlenia, zwiększa wytrzymałość, przyśpiesza przemianę materii oraz przyśpiesza redukcję zakwasów.

W trakcie ESP odbyło się wiele zawodów oraz wydarzeń towarzyszących, między innymi: spotkanie i panel dyskusyjny z gwiazdami; konferencja żywieniowa; seria treningów na scenie; MMA Turnament: 5 zawodowych walk w formule MMA; Poland Throwdown: największe w Polsce zawody Cross Fit. Uczestnicy eventu mieli możliwość spotkania najbardziej znanych gwiazd fitness. Fani mogli zobaczyć na żywo m.in. Kevina Levrona, Evelien Nellen, Benjamina Radic, Zsuzsanne Toldi, czy gwiazdy z Polski: Michała Karmowskiego, Piotra Szeligę, Tomasza oraz Radosława Słodkiewiczów, Krzysztofa Piekarza, Szymona Ładę, czy Damiana Janikowskiego. Organizatorzy zaprosili ponad 100 najbardziej popularnych gwiazd fitness. Każdy mógł spotkać swojego idola i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Z kolei fani niezwykle widowiskowego sportu jakim jest MMA mogli podziwiać podczas Amatorskich Mistrzostw Polski zmagania zawodników w formule K1, ADCC, MMA. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z Polski i stanowiło doskonałą okazję do zapoznania się z różnymi sztukami walk. Podczas EPS odbyły się również pokazy Street Workout Showcase – najlepszych zawodników z Polski oraz warsztaty, na których początkujący adepci tego sportu mogli zapoznać się z dyscypliną i rozpocząć swoją przygodę ze Street Workoutem.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano