ID'EAU Woda mineralna partnerem Wannado

ID'EAU Partnerem Wannado

Wannado to pierwsza międzynarodowa platforma zachęcająca dzieci do aktywności fizycznej. Celem wszystkich działań prowadzonych w jej ramach jest szerzenie wśród dzieci i młodzieży podstawowych wartości, które później kształtują ich zdrowy rozwój i aktywne podejście do środowiska.

Wannado ma inspirować dzieci w sposób dla nich zrozumiały – dlatego zostały stworzone multimedialne postacie, które w wirtualnym świecie mają za zadanie motywować dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. W świecie rzeczywistym najmłodsi sami mogą spróbować swoich umiejętności uczestnicząc w festiwalach sportu Wannado w swoich miastach. Tam też mogą spotkać maskotki swoich ulubionych wirtualnych bohaterów.

Odpowiednie nawodnienie, a co za tym idzie zdrowie i zadowolenie najmłodszych jest dla nas niezwykle ważne.

Niezmiernie nam miło, że mogliśmy być Partnerem Festiwalu sportu dla dzieci Wannado. Byliśmy w aż trzech miastach Polski – we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku. Zobaczcie fotorelację z imprez 🙂

 

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano