ID'EAU Partnerem xRunners

Klub xRunners powstał w 2016 roku z zamiłowania do rywalizacji i przesuwania granic ludzkich możliwości. Zrzesza wyłącznie „sportowych wariatów”, którzy nigdy nie odpuszczają, a sportowa walka w ich życiu jest tak samo ważna jak tlen. 

Są wśród nich najszybsi nie tylko w kraju, ale też w Europie. Od lipca 2016 roku na każdych zawodach OCR xRunnersi zawsze są na podium. Podczas wyścigu każdy z nich toczy bój nie tylko z przeciwnikami, ale tez z samym sobą i zawsze wygrywa. W ostatnich kilkunastu miesiącach kilkadziesiąt razy zawodnicy i zawodniczki xRunners wznosili ręce w geście triumfu, umacniając dominującą pozycję na arenie biegów przeszkodowych.

To właśnie dlatego ID’EAU postanowiło zostać partnerem xRunnersów. Determinacja, pasja i ciągła walka o przezwyciężanie własnych słabości doskonale wpisuje się w idee i założenia ID’EAU.

Zobaczcie fotorelację ze startu  xRunnersów na Runmageddonie w Gdyni.

 

                                     

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano