ID’EAU podczas TAG Heuer MEETINGS

Twórców rzeczy wyjątkowych łączy naturalny magnetyzm. Zbliża nas pasja do rozwijania naszego rzemiosła i wdrażania coraz bardziej  nowoczesnych technologii. Niemniej ważne jest trwanie przy wartościach, z których wypływa nasza tożsamość. Stąd obecność ID’EAU na wydarzeniach, w których uczestniczyła także marka TAG Heuer.

14 marca br. w ekskluzywnym butiku Noble Place, mieszącym się w warszawskiej Galerii Mokotów, miała miejsce premiera nowego modelu niezwykłego czasomierza – TAG Heuer Connected Modular 41. Podczas tego wydarzenia goście mieli możliwość poznać unikalny model zegarka, a także posmakować wodę ID’EAU.

Nie mogło nas także zabraknąć na kolejnym wydarzeniu, organizowanym przez ch24.pl, którego bohaterem był TAG Heuer, czyli TIME TO MEET. Zaproszeni goście, we wspaniałej scenerii warszawskiego oddziału Mindspace, w przerwach pomiędzy pokazami zegarków marki TH i dyskusjami, mieli możliwość degustować naszą wodę – ID’EAU.


 

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano