Konrad Gaca, znany mistrz odchudzania, poleca wodę ID’EAU

W ośrodkach odchudzania Konrada Gacy, GACA CENTRUM, w całej Polsce można już zaopatrzyć się w naturalną wodę mineralną ID’EAU, która, jak podkreśla specjalista żywieniowy i ekspert ds. leczenia otyłości – doskonale przyspiesza metabolizm i wspiera proces odchudzania.

Konrad Gaca, znany ekspert ds. leczenia otyłości, który odchudził już tysiące Polaków, prowadzący cykl „Odchudzanie na Śniadanie” w Pytaniu na Śniadanie, twórca autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM, wprowadził do wszystkich swoich ośrodków odchudzających w całej Polsce wodę ID’EAU. Wodę można kupić także w naszym sklepie internetowym www.ideau.pl/sklep oraz w sieciach handlowych www.ideau.pl/gdzie-kupic/. Dlaczego znany mistrz odchudzania zdecydował się polecać akurat ID’EAU?

Przyspiesza metabolizm i wspomaga odchudzanie

Jak przyspieszyć metabolizm i dzięki temu osiągać doskonałe efekty w odchudzaniu?
Kluczowa jest indywidualnie dopasowana dieta, program treningowy, odpowiednia regeneracja i… picie dobrze natlenionej wody – mówi Konrad Gaca. – Moim pacjentom zalecam picie przynajmniej 2 szklanek wody ID’EAU dziennie. To już znacząco przyspiesza metabolizm. Woda ID’EAU dzięki 2 razy większej zawartości tlenu w porównaniu do innych wód mineralnych, dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają procesy przemiany materii i sprawiają, że jest nam łatwiej zredukować zbędne kilogramy – dodaje.

Poprawia tlenowość i wytrzymałość na wysiłek

To niezmiernie ważne, by pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, zwłaszcza wtedy, gdy walczymy o nową sylwetkę – mówi Konrad Gaca, który zanim zbudował kompleksowy system odchudzania, był także zawodowym sportowcem oraz wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.

Opublikowane w 2017 r. badania Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach wykazały, że stosowanie wody o określonych właściwościach ma znaczący wpływ na procesy regeneracyjne i na nawodnienie. Woda ID’EAU przyspiesza regenerację poprzez tempo powysiłkowej utylizacji mleczanu, najszybsze z przebadanych wód, a także najlepiej podtrzymuje zasadowe pH moczu, optymalizując nawodnienie – tłumaczy specjalista żywieniowy, Konrad Gaca.

Gaca podkreśla też, że ID’EAU znakomicie wpływa na zwiększenie wytrzymałości organizmu oraz dzięki autorskiej technologii napowietrzania znacząco poprawia tlenowość.

Wspiera utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej

Coraz częstsze w społeczeństwie zakwaszenie organizmu jest przede wszystkim wynikiem złej diety, stresu i niekorzystnych warunków środowiska – tłumaczy Konrad Gaca.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano