ID'EAU Partnerem jubileuszowego Biegu po Nowe Życie

Już tylko kilka dni pozostało do jubileuszowego 10. Biegu po Nowe Życie. 1 kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, oraz gwiazdami teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami.

Na trasie sztafetowego marszu, który rozpocznie się o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle, zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę,  Andrzeja Młynarczyka, Marcina Rogacewicza, Izabelę Zwierzyńską, Rafała Mroczka, Wojciecha Zielińskiego, Klaudię Halejcio, Leszka Malinowskiego, Katarzynę Pakosińską, Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Marcina Mroczka, Odetę Moro, Olgę Kalicką, Grzegorza Kotowicza, Artura Siódmiaka, Monikę Pyrek, Agnieszkę Rylik, Szymona Wydrę, Bartosza Obuchowicza, Karolinę Szostak, Jerzego Mielewskiego i wielu, wielu innych.  Jak zawsze w Biegu po Nowe Życie gwiazdy będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji oraz dziennikarzom i partnerom projektu. Po raz dziesiąty spotykamy się, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli” wspierających polską transplantację.

Bardzo cieszymy się, że możemy brać udział w wspieraniu tak szczytnej idei. Nasza woda wspomaga organizm na wiele sposobów – opracowaliśmy ją z sercem tak, aby jak najlepiej wpływała na zdrowie.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano