Nasza woda na warszawskiej gali sportowej Granda Pro 3

W sobotni wieczór, 18.03, w Legia Fight Club (tzw. Mały Torwar w Centralnym Ośrodku Sportu) odbyła się zawodowa gala Granda PRO 3. Ozdobą gali zgodnie z oczekiwaniami okazała się walka wieczoru. Zawodnik LFC Grzegorz Sanecki pokonał przez TKO Emila Różewskiego.

Podczas Grandy PRO 3 odbyło się osiem pojedynków w formule K1 (3×3 minuty) i MMA (3×5 minut).

– To już trzecia profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club. To nasz autorski pomysł na treningowe walki pięściarskie, stójkowe oraz w brazylijskim jiu-jitsu. Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością. Nasza sala treningowa na jeden wieczór zostaje zaadaptowana na potrzeby gali, pojawia się specjalne oświetlenie, widownia, stoliki VIP… i sport na bardzo wysokim poziomie – mówi dyrektor sportowy Grandy PRO Michał Chmielewski.

Jest nam niezmiernie miło brać udział w wydarzeniach, którym towarzyszą tak duże emocje.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano