Natura i nauka

ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej
zaawansowanymi osiągnięciami nauki!

● id'eau ●

Natura

Krystalicznie czysta

Woda pochodzi z samowypływowego źródła w miejscowości Borucin z ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej. Złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość.

Niskozmineralizowana

Stopień jej mineralizacji na poziomie 453,31 mg/l kategoryzuje ją jako odpowiednią do spożywania na co dzień i przez każdego.

Subtelna w smaku

Jej specyficzny smak i gładka tekstura mają prawdopodobnie związek z jej alkalicznością i ze swoistą strukturą cząsteczkową.

● id'eau ●

Nauka

Autorska technologia

Po wypłynięciu ze źródła woda poddana zostaje procesowi napowietrzenia. W specjalnych, sterylnych warunkach, pod określonym ciśnieniem i w odpowiedniej temperaturze, strumień naturalnej wody mineralnej zostaje poddany działaniu powietrza, co powoduje intensywną wymianę gazową. W efekcie otrzymujemy wodę ID’EAU o wysokiej zawartości tlenu i azotu, niskiej obecności dwutlenku węgla, o alkalicznym pH oraz o niezwykle rzadko spotykanej, swoistej strukturze cząsteczkowej.

Innowacyjne opakowanie

Utrzymanie przez cały czas życia produktu jego licznych cech funkcjonalnych byłoby trudne, gdyby nie unikatowe opakowanie zabezpieczające ID’EAU przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, m.in. smogiem elektromagnetycznym. Kupując ID’EAU z oryginalnego pudełka - masz gwarancję, że produkt posiada wszystkie swoje wyjątkowe cechy.

● id'eau ●

Badania Naukowe

● id'eau ●

Kup wodę online

bottles
Cena: 68.22 zł

3 kartony 6x0,65l ID'EAU

Cena: 89.7 zł

3 KARTONY 10 X 0,33L ID'EAU

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano