Natura i nauka

ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej
zaawansowanymi osiągnięciami nauki!

● id'eau ●

Natura

Krystalicznie czysta

Woda pochodzi z samowypływowego źródła w miejscowości Borucin z ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej. Złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość.

Nisko zmineralizowana

Stopień jej mineralizacji na poziomie 465 mg/l kategoryzuje ją jako odpowiednią do spożywania na co dzień i przez każdego.

Subtelna w smaku

Jej specyficzny smak i gładka tekstura mają prawdopodobnie związek z jej alkalicznością i ze swoistą strukturą cząsteczkową.

Ujemny potencjał redox

Mierzony przy źródle potencjał redox wynosi -135 mV.

● id'eau ●

Nauka

Autorska technologia

Po wypłynięciu ze źródła woda poddana zostaje procesowi napowietrzenia. W specjalnych, sterylnych warunkach, pod określonym ciśnieniem i w odpowiedniej temperaturze, strumień naturalnej wody mineralnej zostaje poddany działaniu powietrza, co powoduje intensywną wymianę gazową. W efekcie otrzymujemy wodę ID’EAU o wysokiej zawartości tlenu i azotu, niskiej obecności dwutlenku węgla, o alkalicznym pH oraz o niezwykle rzadko spotykanej, swoistej strukturze cząsteczkowej.

Innowacyjne opakowanie

Utrzymanie przez cały czas życia produktu jego licznych cech funkcjonalnych byłoby trudne, gdyby nie opracowane przez nas i opatentowane, unikatowe opakowanie zabezpieczające ID’EAU przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, m.in. smogiem elektromagnetycznym. Karton zbiorczy posiada ekran pola elektrycznego na bazie polimeru wraz z wprowadzonym modyfikatorem ceramicznym, który m.in. chroni cząsteczki naszej wody przed efektem warstw Sterna. Kupując ID’EAU z oryginalnego pudełka - masz gwarancję, że produkt posiada wszystkie swoje wyjątkowe cechy.

● id'eau ●

Badania Naukowe

● id'eau ●

Kup wodę online

bottles
ID'EAU Naturalna woda mineralna 3 kartony 6 x 0,65l
Cena: 63 zł

3 kartony 6 x 0,65l ID'EAU

ID'EAU Naturalna woda mineralna Karton 15 x 1l
Cena: 74.85 zł

Karton 15 x 1l ID'EAU

Zapisz się do newslettera

Koszyk

Dodano