Woda
może więcej

Woda to główny składnik naszego ciała i dlatego należy dbać o to,
żeby dostarczać ją organizmowi w najwyższej z możliwych jakości.
Jesteś tym, co pijesz!

Naturalna woda mineralna dla sportowców - przewiń aby zobaczyć więcej
● id'eau ●

Woda wyjątkowa

Woda to główny składnik naszego ciała i dlatego należy dbać o to, żeby dostarczać ją organizmowi w optymalnej jakości oraz ilości. ID’EAU to źródło takiej właśnie wody, a codzienne jej spożywanie, jak wykazały badania przeprowadzone na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, niesie ze sobą konkretne korzyści:

Znakomicie nawadnia

Swoista struktura cząsteczkowa ID’EAU ułatwia jej rozpuszczanie. Większość wód mineralnych ma strukturę wielocząsteczkowych klastrów, co nie sprzyja odpowiedniemu nawodnieniu.

Stymuluje metabolizm

Procesy przemiany materii przebiegają efektywnie pod warunkiem, że dostarczymy naszemu organizmowi podstawowych dla jego funkcjonowania związków chemicznych w odpowiedniej ilości. ID’EAU zawiera nawet do 2 razy więcej tlenu niż większość wód mineralnych dostępnych na naszym ryku.

Wspiera utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej

Alkaliczne pH ID’EAU sprzyja odpowiedniemu dla naszego ciała balansowi kwasowo-zasadowemu. Niewłaściwa dieta, stres i niekorzystne warunki środowiska powodują, że większość z nas jest zakwaszona. Pijąc naszą alkaliczną wodę możesz wpływać korzystnie na utrzymanie tej równowagi.

Zwiększa wytrzymałość na wysiłek

Woda pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji fizycznych i poznawczych organizmu przy spożyciu jej w ilości 30 ml wody na kg wagi naszego ciała, czyli około 2 litrów na dobę. Dzięki połączeniu wielu dobroczynnych cech ID’EAU bardzo korzystnie oddziałuje na kondycję człowieka. Badania przeprowadzone na zawodowych sportowcach udowodniły istotny wpływ na szybkość regeneracji organizmu oraz jego odporność na długotrwały wysiłek.

● id'eau ●

Dlaczego pić wodę?

Ciało człowieka składa się w około 70% z wody i jest najważniejszym elementem budowy naszego organizmu. Codziennie tracimy duże jej ilości przez naturalne parowanie, pocenie się i wydalanie. Brak uzupełnienia niedoborów wody prowadzi do zachwiania podstawowych procesów życiowych i dalszych następstw. Musimy stale wyrównywać deficyt wody, żeby móc normalnie funkcjonować!

● id'eau ●

Cechy naszej wody

Mineralna

ID’EAU posiada mineralizację na poziomie 453,31 mg/l, co czyni ją odpowiednią do spożywania przez dzieci, przygotowywania żywności dla niemowląt jak i dla diety ubogiej w sód

Alkaliczne pH

ID’EAU posiada odpowiednie dla naszego organizmu, alkaliczne pH 7,7 ÷ 8,0

Natleniona

ID’EAU posiada odpowiednią zawartość rozpuszczonego tlenu 13 ÷ 15 mg na litr

Lepsze wchłanianie

ID’EAU ma swoistą strukturę cząsteczkową, co prawdopodobnie wiąże się z jej lepszym wchłanianiem

a
● id'eau ●

Natura i nauka

ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami nauki!

● id'eau ●

Kup wodę online

bottles
Cena: 68.22 zł

3 kartony 6x0,65l ID'EAU

Cena: 89.7 zł

3 KARTONY 10 X 0,33L ID'EAU

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano