Woda ID’EAU Partnerem Fit Expo 2017 Woman’s Health

To już 12. edycja Fit Expo. Redakcja Woman’s Health postarała się by tegoroczna edycja była niezwykle atrakcyjna dla odwiedzających strefę, której Partnerem była nasza naturalna woda mineralna ID’EAU.

Trwający trzy dni event obfitował w możliwość uczestnictwa w kilkudziesięciu darmowych treningach, wzbudzając w organizmach uczestników niezliczone ilości endorfin, przekładające się na wiele pozytywnych emocji.

Każdego dnia na scenie Woman’s Health odbywały się całkowicie darmowe treningi dla wszystkich chętnych, prowadzone przez crème de la crème polskiego fitnessu. Łącznie odbyło się ich 26. Trenerka Kasia Wysocka przygotowała m.in. trening core, metaboliczny, pilates oraz trening wzorców ruchowych organic flow (czyli ćwiczeń opartych na ruchach zwierząt i małych dzieci). W strefie gościliśmy również Rafała Wieczorowskiego i Justynę Podobińską, którzy towarzyszyli trenerce podczas konwencji Eu4ya. Oprócz tego treningi prowadziła także Gosia Majewska.

Największym zainteresowaniem cieszyły się treningi prowadzone przez zwyciężczynię polskiej edycji konkursu Next Fitness Star Martę Hennig, autorkę bloga „Codziennie fit”, ambasadorkę ID’EAU. Trenerka Marta przygotowała zestawy ćwiczeń na całe ciało oraz treningi skupiające się na strefach sprawiających nam najwięcej problemów – brzuchu, udach i pośladkach. Darmowe treningi prowadziła również jedna z laureatek konkursu Next Fitness Star – Olga Lipczyńska.

Po każdym treningu pragnienie pomagała gasić nasza woda ID’EAU, którą rozdawaliśmy wszystkim wylewającym z siebie siódme poty.

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano