Woda ID’EAU partneruje Śniadaniu Mistrzów zorganizowanemu przez SPORT.PL

Woda ID’EAU była Partnerem Śniadania Mistrzów – Joanny Jędrzejczyk i Andrzeja Wrony w towarzystwie mediów, zorganizowanego przez portal SPORT.PL. Wydarzenie zorganizowano z okazji dołączenia Joanny Jędrzejczyk – najlepszej na świecie zawodniczki MMA – do grona ambasadorów SPORT.PL.

Jak podaje portal „Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej wszechstronnych i charyzmatycznych postaci w polskim sporcie. Jest międzynarodową gwiazdą, w wielu krajach to najbardziej rozpoznawalna polska sportsmenka. Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata w tajskim boksie szturmem podbiła UFC – najlepszą i najpopularniejszą organizację MMA na świecie”.

Nowa ambasadorka została twarzą kampanii „Sport.pl to jest Twój Live”, będzie również wspierać aktywnie redakcję w ramach działań prowadzonych w social mediach. Kampania podkreśla pozycję lidera SPORT.PL w social mediach oraz wśród aplikacji mobilnych.

Relacja filmowa z wydarzenia dostępna pod linkiem:
http://www.sport.pl/inne/10,102005,21463438,joanna-jedrzejczyk-ambasadorka-sport-pl-ciesze-sie-ze-mma.html

Zdjęcie główne – źródło: sport.pl

Zapisz się do newslettera

Zapoznałem się z polityką prywatności sklepu internetowego www.ideau.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ID'eau Sp. z o.o. Sp. K. (44-144 Żernica, ul. Wiśniowa 1).

Koszyk

Dodano